top of page

Etstur

2008 yılında Etstur markası için, markanın yüzünü kurumsal kimliğinden başlayarak kapsamlı bir marka tasarım çalışması yapılmıştır.  2014 yılında ise web sitesi yeni tasarımıyla yayına girmiştir.

Hizmet

Marka Tasarımı

Marka

Etstur

Yıl

2008-2014

logo-etstur.png

Logo Tasarımı

Etstur'un tasarlanan yeni logosu markanın, gücünü, hizmet kalitesini ve bilinirliğini artıracak karakterde tasarlanmıştır. Simetrik ve doolgun kararakter yapısıyla, güvenilir ve güçlü bir marka algısı yaratılmıştır. Ayrıca kırmızı renk markanın bilinirliğini artırmanın yanı sıra, satışlarına da oldukça etkili olmuştur.

Diğer Tasarımlar

Web & Mobil

Etstur web sitesi yeni arayüzüyle kullanıcılara daha kolay ve renkli bir rezervasyon deneyimi sunmaktadır. Ayrıca gelişmiş filtreleme ve kategorilere göre tatil arama seçenekleriyle sonuca daha hızlı ulaşmak mümkün. Otel sayfaları da tatilcinin istediği tüm bilgilere anında ulaşmasına ve oldukça geniş galeri sayfalarıyla tesisi detaylı olarak incelemesine olanak sağlıyor. 

etstur-mobil-design.jpg
phn.png

Erken Rezervasyon Kampanyası

Etstur #kesketatilolsa hashtagi'yle başlattığı erken rezervasyon kampanyasıyla yüksek indirimlerle tatil fırsatları sunuyor.

Etstur’da Erken Rezervasyon dönemi, tatil yağmuruyla başladı!

Etstur’da Erken Rezervasyon dönemi, tatil yağmuruyla başladı!

Öne Çıkan Projeler